Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
+420 604 234 341
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Masážní křesla CASADA
  3. Masážní křeslo CasadaSkyliner II

Masážní křeslo CasadaSkyliner II

  • TOP produkt

Masážní křeslo Casada Skyliner II Vám přináší nové zážitky s precizní masáží celého těla a holistickou Braintronics terapii. Nové prémiové masáž... celý popis
Barva
Cena před slevou
179 990 Kč
169 990 Kč
140 488 Kč
bez DPH
ks
Splátková kalkulačka Essox
Barva:Bílá / šedá
Kompletní specifikace
Masážní křeslo Casada Skyliner II Vám přináší nové zážitky s precizní masáží celého těla a holistickou Braintronics terapii.
Nové prémiové masážní křeslo z rodiny Casada přesvědčí velkým posezením a nápadně kreativním designem.Odolná a ekologická PU kůže z mikrovlákna nejen skvěle vypadá, ale také usnadňuje čištění a poskytuje vynikající pohodlí při sezení.

Nové prémiové masážní křeslo z rodiny Casada přesvědčí velkým posezením a nápadně kreativním designem.Odolná a ekologická PU kůže z mikrovlákna nejen skvěle vypadá, ale také usnadňuje čištění a poskytuje vynikající pohodlí při sezení. Pomocí panelu pro rychlý start můžete snadno provést všechna základní nastavení i bez použití dálkového ovladače. Díky současné aplikaci braintronics® je aplikace holistického zotavení hračkou. Sníte daleko od shonu každodenního života.

KŘESLO PRO NEBESKÉ CHVÍLE
Fyzické i duševní zotavení je primárním cílem nového masážního křesla Skyliner II . Tři velké sloupy tvoří základ, který dává Skylineru II jeho neuvěřitelnou účinnost. Nejprve je zde zvýšený komfort sezení, který svým tvarem a materiálem zajišťuje mimořádnou útulnost. Poté následuje obzvláště kvalitní technologie, která umožňuje Skyliner II při masáži nepopsatelně účelně pracovat. Celá věc je završena pouze nesčetnými možnostmi přizpůsobení, pomocí kterých lze Skyliner II přizpůsobit vašim osobním potřebám.
Tyto tři pilíře Vám zajistí na Vašem masážním křesle Sykliner II fantastické okamžiky, jako by v nebeských sférách.

MASÁŽE VÍCE OBLASTÍ TĚLA SOUČASNĚ
Skyliner II obsahuje senzory akupresurních bodů , které vám umožní vychutnat si masáž celého těla na několik částí těla současně. Inovativní techniky, které masážní křeslo Casada Skyliner II může kombinovat mnoha způsoby, zajišťují maximální   uvolňování a zmírňování stresu.
Jakmile jste masážní křeslo několikrát vyzkoušíte, jedna z mnoha technik se Vám osvědčí jako Vaše oblíbená. Skyliner II má tři režimy pro ukládání do paměti. Proto můžete začít svůj oblíbený masážní program bez jakýchkoli potíží používat.  Pokud jste uložili masážní program s nastavením, můžete ihned začít příště jednoduše aktivovat režim automatického poznámky.

ZA KAŽDÉ SITUACE
Počet různých automtických režimů v masážním křesle Skyliner II je různorodý a efektivní. Rozsah jednotlivých funkcí automatické masáže, rozdělených do čtyř hlavních kategorií, se skládá celkem z 23. Patří mezi ně jedinečné aplikace, které jsou vhodné pro širokou škálu životních situací. Ať už pro úlevu od stresu , pro péči o kloub , jako kancelářskou kúru , pro utažení hýždí nebo dokonce jako thajská masáž - repertoár Skyliner II má tu pravou masáž pro každého, aby si odpočinul a posílil vitalitu svého těla.
To vše se ovládá pomocí 7palcové super dotykové obrazovkykterý je vybaven nejnovějším operačním systémem UI a ilustruje tak průběh masáže.

RYCHLE A BEZ PROBLÉMŮ
Pomocí panelu pro rychlý start můžete snadno provést všechna základní nastavení i bez použití dálkového ovladače. Díky současné aplikaci braintronics® je aplikace holistického zotavení hračkou. Sníte daleko od shonu každodenního života.

NEJLEPŠÍ ZKUŠENOSTI S BRAINTRONICS
Zatímco si tělo tyto jemnosti užívá, nesmíme zapomenout na cílenou relaxaci mozku. Proto je Skyliner II kompatibilní s aplikací braintronics® , která využívá zvukovou stimulaci k synchronizaci mozkových vln a tím k navození různých stavů relaxace. V závislosti na požadovaném výsledku vás braintronics® podpoří. Braintronics® můžete použít pro snadnou relaxaci, pro klidné fáze meditace nebo pro udržitelné zlepšení koncentrace. Masáže Skyliner II, připojené přes Bluetooth, fungují s braintronics® v harmonii, což zvyšuje pozitivní účinek na vaše tělo a mysl.

BRAINTRONICS stimulátor mozkových vln
Lidský mozek je složitý orgán, tvořený nesčetnými nervovými buňkami, nazývanými také neurony.  
Každá buňka neustále produkuje malé elektrické impulsy. Každá myšlenka, každý zvuk a každý dojem, vše je přenášeno malými elektrickými impulsy; to je, tak říkajíc, jazyk mozku. Součet těchto pulzů má grafický charakter. Tyto vlny se nazývají mozkové vlny.
Kombinace zvukové stimulace braintronics®, meditace s průvodcem a uklidňující masáže může být použita ke stimulaci mozkových vln, aby stimulovaly různé úrovně relaxace v mozku. Bez ohledu na to, zda se chcete dlouhodobě soustředit, odpočinout si nebo se nechat hýčkat - vše je možné s masážním křeslem z rodiny Casada.

 

Výbava masážního křesla Casada Skyliner II

4D MASSAGE
Bylo prokázáno, že masáž 4D L-Track poskytuje hlubší a rytmičtější masáž než konvenční masážní válečky. Tato 4D masáž je nejrealističtější masáž typu „lidský dotek“ na trhu.

SHIATSU
Shiatsu (finger press) je forma tělesné terapie pocházející z Japonska. Masážní technika sestává z měkkých, rytmických stisků a rotací. Cílem Shiatsu je simulovat jednotlivé části těla a mobilizovat svaly.

KNEADING
Kůže a svaly jsou sepnuté a hnětené mezi palcem a prsty. Tato masážní technika se používá zejména  ke zmírnění svalového napětí.

TAPPING
Krátké pohyby poklepáním se provádějí s okrajem ruky, dlaní nebo pěstí. To podporuje krevní oběh v kůži a v měkkých tkáních. Pokud je klepání prováděno v hrudní části zad, může  zlepšit uvolňování hlenu v plicích.

KNEAD & TAP (DUAL ACTION)
Techniky hnětení a poklepu se kombinují, aby se uvolnilo napětí a současně stimuloval krevní oběh.

ROLLING
Střídání pohybu masážních válečků nahoru a dolů  je vhodné pro začátek a ukončení masáže. Pro
celkové uvolnění uvolnění a regeneraci.

FUSSROLLER masáž chodidel
Masáž chodidel může mít stimulační účinek na nervové zakončení i na postižené orgány v těle. Svaly jsou uvolňovány a tělesná pohoda je posílena.

HEATING
Hluboko pronikající tepelný efekt, při kterém lze dokonale relaxovat. Tato funkce je prospěšná pro uvolnění svalového napětí díky teplu.

AIR COMPRESSION
Nafukující a vyfukující  airbagy mají aktivní pohyb, který  přirozené stimuluje svaly. To je nejvýhodnější v oblasti lýtek a nohou.

SL-SHAPE
Díky technologii „SL“ zakřivené trajektorii, která kopíruje lidské tělo je dosah masážní techniky až 135 cm. Tato metoda umožňuje vychutnat si masáž celého těla. Speciální trajektorie pohybu masážní mechaniky tvaru „S“.

ZERO SPACE
Pro ležení se masážní křeslo pohybuje dopředu, a proto vyžaduje velmi malou vzdálenost od stěny za ním. Úspora místa a pohodlné pro ležení.

ZERO GRAVITY
Pozice astronauta startujícího do kosmu.,„beztížný pocit“.

AUTOMATIC
Speciálně vyvinuté automatické programy pro celé tělo, které nabízejí širokou škálu různých
masážních technik. Pokud chcete, můžete zapnout funkci topení.

BACK AREA
Individuálně nastavitelná masáž pro různé oblasti zad.

ADJUSTABLE FOOTREST
Opěrka nohou může být prodloužena, takže je přizpůsobitelná různým velikostem těla.

RECLINING POSITION
Nastavitelnost opěrky zad a podpěrky nohou pro osobní pohodu v masážním křesle.

ADJUST SHOULDER
Masážní hlavy se mohou pohybovat nahoru nebo dolů do vhodné polohy v oblasti ramen. Podle výšky
masírované osoby.

AIR INTENSITY
Nastavitelná intenzita vzduchových masáží.

AIR AREA
Masáž airbagů celého těla. Různé oblasti jsou individuálně volitelné.

SPOT
Masážní hlavy mohou masírovat konkrétní místo. Dle Vaší volby.

SPEED
Rychlost masáže je nastavitelná.

WIDTH
Vzdálenost ( šíře )mezi oběma masážními hlavami lze nastavit (úzká, střední a široká).

MUSIC
Další relaxace a zábava s hudební funkcí.

BLUETOOTH
Bezdrátový přenos dat.

HUMAN HANDS FEELING
Speciálně navržené masážní hlavy napodobují pohyb ruky profesionálního maséra. Maximální roztažný prostor je 6,5 cm a maximální úhel roztažení je 41 stupňů, takže mechanické ruce mohou být použity k masáži hrudních obratlů,   krčních obratlů i bederních obratlů

USB-CHARGER
Při odpočinku může integrovaný port USB napájet například telefon.

QUICK START
Jedním dotykem tlačítka pro rychlý start v loketní opěrce můžete ovládat nejdůležitější funkce masážního křesla.

ARTHROSE TRACTION
Artrosis Traction se skládá z jemného protahovacího tlaku. Má stimulační účinek na chrupavky, což
zvyšuje proudění tělních tekutin, vstřebávání živin a může zmírnit příznaky artritidy.

WAIST STRETCH
Airbagy ve spodní části zad zajišťují jemné natažení pánve. Účinně působí proti napětí ve svalech.

CARBON HEAT
Použití hlubokého uhlíkového infračervené hotepla zajišťuje rozšířenÍ krevních cév, zvýšení průtoku krve a snížení svalového tonusu.

DUAL SENSOR BODY SCAN
Masážní křeslo provádí tělesné skenování, aby zachytilo hlavní oblasti krku a zad a zajistilo tak
optimální tlak během celé masáže. Technologie skenu detekuje výšku ramen, která lze po skenování v
případě potřeby upravit.

BLUETOOTH AMPHITHEATRE SOUND SPEAKERS
Masážní křeslo je vybaveno technologií Bluetooth a zvukovým systémem amphi-Theater, který snižuje okolní hluk a zvyšuje vaše zážitky ze zvuku. Tímto způsobem si můžete vychutnat masáž i s oblíbenou meditační aplikací nebo oblíbenou hudbou. Před přehráváním hudby doporučujeme zapnout reproduktory Bluetooth s nejnižší hlasitostí a poté nastavit dle Vás.

SLIM LCD TOUCH SCREEN REMOTE CONTROL
Pomocí dotykové obrazovky můžete vybrat požadovanou masáž a upravit všechna další nastavení. Můžete procházet nabídkami výběrem krku / ramene, dolní části zad, automatického, manuálního, předběžného nebo vzduchového masáže. Volitelně můžete nastavit dobu masáže na dobu 5 minut, počínaje 5 minutami až 30 minutami.

TECHNICKÉ ÚDAJE:

Rozměry ve svislé poloze:148 x 80x 120 cm
Rozměry v sedící poloze:180 x 80 x 105 cm
Hmotnost: 141 kg
Napětí:AC 220 - 240 V, 50/60 Hz
Jmenovitý příkon:220 watt
Čas provozu: 20 minut
Braintronics:21 minut

 

VIDEO:

Parametry
BarvaBílá / šedá

Potřebujete poradit?

Zboží zařazeno v kategoriích
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Naše vzorkové prodejny

Prodejna Praha - Vestec
Nad Safinou I 342, 252 42, Vestec
Mapa: 
https://mapy.cz/s/bodokokamo

Prodejna Brno
Brněnská 1066, Brno-Modřice
Mapa:
https://mapy.cz/s/kazobeluka

Prodejna Plzeň
V Zahrádkách 860, 330 21 Líně - Sulkov
Mapa:
https://mapy.cz/s/fahuneleco

 

 

Kde nás najdete

V Zahrádkách 860,

330 21 Líně - Sulkov

Kontakty
Logo
+420 604 234 341
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz